Dětský den Všenice 28.5.2016

Dětský den ve Všenicích se uskutečnil v sobotu 28.5.2016. Pro stovky návštěvníků byl po celý den připraven bohatý program, který odstartoval v 10:00 seskokem vojenských parašutistů a následnou ukázkou průzkumu bojem. Dále následovalo vystoupení kouzelníka Vladislava Babky, ukázka mladých hasičů - Soptíků z Němčovic, seskok sportovních parašutistů a ukázka letových schopností vrtulníku Robin 144.

Po celou dobu akce mohli návštěvníci shlédnout výstavu vojenské a hasičské techniky, výstavu historických zbraní, polní nemocnice a nechyběla ani ukázka vozu záchranné služby z výjezdové základny Rokycany.

Připraveny byly také jízdy vojenskou technikou, vyhlídkové lety vrtulníkem, seznamovací lety AN-2, UL EV97.

Na této akci jednotka SDH Všenice zajišťovala požární asistenci.

Tomáš Benetka

jednatel SDH Všenice